Prihlásiť | Vytvoriť registráciu

Vychytávky na stiahnutie

Hellspy Upload Klient

Hellspy Upload Klient

Náš nový Windows klient určený pre pohodlnejšie nahrávanie súborov na Hellspy. Umožňuje pohodlne nahrávať viac súborov naraz. Nahrané súbory v ňom môžete jednoducho spravovať a vďaka Hellboxu vás bude nahrávanie nových súborov na Hellspy aj baviť!

Inštalovať

Vyhľadávací modul pre prehliadače

Vyhľadávací modul pre prehliadače

Umožňuje rýchlo vyhľadávať na Hellspy priamo z prostredia prehliadača (Chrome, Firefox, Internet Explorer,...). Pár trikov:

  • Ak k modulu priradíte kľúčové slovo (to urobíte v správcovi vyhľadávacích modulov), napríklad "h", môžete potom v riadku pre URL adresu rýchlo vyhľadávať napísaním " h [medzera] hľadaná fráza ".

Inštalovať

VLC Media Player

VLC Media Player

Nenáročný, ale pritom veľmi dobre vybavený videoprehrávač. Poradí si s väčšinou audio a video formátom (MPEG-2, MPEG-4, H.264, DivX, MPEG-1, MP3, OGG, AAC atď) rovnako ako s DVD, audio a video CD alebo streamovaným videom.

Stiahnuť

BS.Player

BS.Player

Výkonný video a audio prehrávač s intuitívnym užívateľským rozhraním. Prehráva všetky najbežnejšie formáty, podporuje 3D zvuk a ponúka možnosť zmeny vzhľadu.

Stiahnuť

Media Player Classic - Home Cinema

Media Player Classic - Home Cinema

Media Player Classic je voľne šíriteľný videoprehrávač pre Windows. Ponúka plnohodnotnú náhradu Windows Media Playeru. Od verzie 6.4 prehráva aj DVD a Flash Video. Podpora titulkov je samozrejmosťou.

Stiahnuť

7-Zip

7-Zip

Bezplatný veľmi výkonný nástroj pre prácu s komprimovanými súbormi. Zvládne otvoriť najpoužívanejšie formáty ZIP, RAR, GZIP, TAR, ARJ alebo CAB. Ponúka vlastný formát zvaný 7z, ktorý sa vyznačuje skvelými kompresnými výsledkami.

Stiahnuť

K-Lite Codec Pack

K-Lite Codec Pack

Jednoduchý inštalačný balíček najpoužívanejších kodekov pre prehrávanie DivX a XviD videa, rôznych formátov titulkov a AC3 zvuku.

StiahnuťSoubor se brzy začne stahovat