Zjistili jsme, že nejspíš pocházíš z Česka. Doporučujeme jít na Hellspy.cz

nezobrazovat 

Vychytávky na stiahnutie

Hellspy Upload Klient

Hellspy Upload Klient

Náš nový Windows klient určený pre pohodlnejšie nahrávanie súborov na Hellspy. Umožňuje pohodlne nahrávať viac súborov naraz. Nahrané súbory v ňom môžete jednoducho spravovať a vďaka Hellboxu vás bude nahrávanie nových súborov na Hellspy aj baviť!

Inštalovať

Vyhľadávací modul pre prehliadače

Vyhľadávací modul pre prehliadače

Umožňuje rýchlo vyhľadávať na Hellspy priamo z prostredia prehliadača (Chrome, Firefox, Internet Explorer,...). Pár trikov:

  • Ak k modulu priradíte kľúčové slovo (to urobíte v správcovi vyhľadávacích modulov), napríklad "h", môžete potom v riadku pre URL adresu rýchlo vyhľadávať napísaním " h [medzera] hľadaná fráza ".

Inštalovať

VLC Media Player

VLC Media Player

Nenáročný, ale pritom veľmi dobre vybavený videoprehrávač. Poradí si s väčšinou audio a video formátom (MPEG-2, MPEG-4, H.264, DivX, MPEG-1, MP3, OGG, AAC atď) rovnako ako s DVD, audio a video CD alebo streamovaným videom.

Stiahnuť

BS.Player

BS.Player

Výkonný video a audio prehrávač s intuitívnym užívateľským rozhraním. Prehráva všetky najbežnejšie formáty, podporuje 3D zvuk a ponúka možnosť zmeny vzhľadu.

Stiahnuť

Media Player Classic - Home Cinema

Media Player Classic - Home Cinema

Media Player Classic je voľne šíriteľný videoprehrávač pre Windows. Ponúka plnohodnotnú náhradu Windows Media Playeru. Od verzie 6.4 prehráva aj DVD a Flash Video. Podpora titulkov je samozrejmosťou.

Stiahnuť

7-Zip

7-Zip

Bezplatný veľmi výkonný nástroj pre prácu s komprimovanými súbormi. Zvládne otvoriť najpoužívanejšie formáty ZIP, RAR, GZIP, TAR, ARJ alebo CAB. Ponúka vlastný formát zvaný 7z, ktorý sa vyznačuje skvelými kompresnými výsledkami.

Stiahnuť

K-Lite Codec Pack

K-Lite Codec Pack

Jednoduchý inštalačný balíček najpoužívanejších kodekov pre prehrávanie DivX a XviD videa, rôznych formátov titulkov a AC3 zvuku.

StiahnuťSoubor se brzy začne stahovat